Domů

Návrat na domovskou stránku ESPIRSVUT

Ankety

Anketní otázky z nejrůznějších politických oblastí

Novinky

Co se stalo, kde se to stalo, kdo s kým to spáchal

Členové

Seznam těch, co za to můžou a jim podobných

Fotogalerie

Sodoma gomora, dokumentace všeho co jsme kdy provedli

Program

Velice stručný program naší strany

Sněmovny

Seznam restaurací, sokoloven a zahrádek, kde nás najdete rokovat

Odkazy

Nezajímavé a zajímavé konkurenční odkazy

Diskuze

Diskuzní fórum otevřené všem lidem a jejich názorům

Kontakty

Maily, ICQ, možná i telefony na členy představenstva

Oblíbené

Přidá adresu ESPIRSVUT do vašich oblíbených záložek

Houmpejdž

Nastaví ESPIRSVUT jako domovskou stránku

Statistika

Nuda je, má fšaq cenné údaje, neklesejme na mysli, ona náám to vyčíslí

Ministr Korupce

Vinca f celé své kráse

Zpět

Návrat na předchozí stránku

Nahoru

Skočí na začátek aktuální stránky

Refreš

Obnoví stránku, némlich to samé jako eF5

Tisk

Vytiskne aktuální stránku

eMail

Elektronická podatelna ESPIRSVUT

ESPIRSVUT Elitní Strana Prominentních Intelektuálů Riskujících Studium na Vysokém Učení Technickém

Novinky

25.11.2007 Tak co bude? Borku! Nexrápey ;-) Musíme se rozhoupat a něco spáchat! Čas letí jako voda a my nemládnem :-P

11.3.2005 !!! Pozor !!! Z důvodu velikého bordelářství některých členů, musíme vytvořit nové členské průkazy, NAŘIZUJI proto VŠEM členům, aby neprodleně odeslali oskenovanou fotografii svého xichtu (4,5x3,5cm) na adresu Ministra Zdravotnictví. Fotografie musí být co nejstarší, nejlépe 2 minuty po porodu, pokud někdo takto starou fotografií nedisponuje, dodá fotografii mladší, dle vlastního uvážení. !!! Pozor !!!

9.3.2005 Vinca si to nastavil jako domovskó stránku ;]

1.3.2005 Závěry z posledního zasedání vlády!!! Poslední zasedání se podle poloviny zůčastnivších se členů strany mimořádně vydařilo! Druhá polovina se v průběhu zasedání vystřelila na Mars (někteří dokonce minuli Mars a dopadli až na Saturn), takže si nepamatují celý průběh zasedání...a tudíž nemůžou hodnotit:) Během zasedání bylo oslaveno počínající „dědkovství“ ministra reverzního inženýrství a přecedy vlády. Dále byla zahájena diskuze o závažných vnitropolitických, jakož i mezinárodních otázkách......jelikož však mezitím již někteří členové „odstartovali“ směrem na Mars stalo se zasedání neusnášeníschopným a tento bod byl proto přesunut na další zasedání (jako dycky...) Referát ministryně národní sebeobrany o problematice nákupu nových tanků se na bod jednání nedostal vůbec a byl odložen (už asi počtrnáctý.....:)) Ministr ekologie se choval výjimečně slušně a nedělal striptýz na stole ani nepropaloval ubrus špinkou.......:Zapsal a zhodnotil přeceda Espen (čerstvě zotavený z náročného návratu ze Saturnu....) Další zprávy....ministr korupce zase zhrnul sníh v okolí Rousínova...

27.2.2005 Ministr korupce zhrnul sníh kolem Rousínova.

24.2.2005 Dneska je čtvrteq, Espen je v práci, VicC doma, hospody zejí prázdnotou... Svratkou plavou dopravní značky ;]

22.2.2005 WEB je nový, jako ze škatule, mueheheh ;] CSS rulezZzZzz

18.2.2005 Poslední zdokumentované zasedání, chystame s Espenem velký převrat ;]]]

11.7.2001 Dobrý den, celý den, bába leze komínem :))) Rada starších se usnesla, že v následujících týdnech se rozhodně musí uspořádat nějaká bumbací akce. Jelikož už dlouho nic nebylo. A neserte mě a něco constructivního taky navrhněte :) Jinak vám upadne... :))

14.6.2001 Mělo by se zase něco uspořádat, jinak zdechneme žízní...

11.4.2001 Espen něco si vymyslím... Ať myslím na co chcu, dycky skončím u seksu :))

11.4.2001 No glgčka to byla opět surova, fšichni se s tím úspěšně porvali :))) Zasedání se v jeden okamžik účastnilo rekordních 41 členů ESPIRSVUT!!!! Vím prd co sem mám napsat, Espene vymysli si sem něco sám ;]]]

26.3.2001 Bude glgačka ve Vlastě, 11.4.2001, účast všech členů vlády povinná!!!

Únor 2001 Oslava narozenin přecedy, ministra hracích automatů a ministra reverzního inženýrství. program jako obvykle... Alkohol je metla lidstva!!! Ale zametat se musí :))

19.12.2000 Vánoční besídka, konzumace alkoholu a jiných pochutin, zpívání vánočních koled a jiných odrhovaček (Ministr ekologie: "Čujo, zahraj Bednu...")

Říjen 2000 Zahájení Nového školního roku v restauraci "Vlasta", zablokování veřejné dopravy "nevhodným parkováním" ministra průmyslu napříč ulice a zabezpečením vozidla, nedaleko postávající cedulí "nabídka dne" (opět výplod chorého mozku ministra ekologie :)))))

Červenec - Září 2000 Samostatné zotavování členů vlády po náročném školním roce 1999/2000. Samostudium vlivu alkoholu na rozmnožování moskových buňek (výsledky negativní...)

Červen 2000 Zasedání vlády v přírodě, na Palackého vrchu, konzumace alkoholu na oslavu pasování ministra zdravotnictví do stavu bIng Bc. (přežil to...)

Květen 2000 Poznávací výlet strany do Brněnské ZOO spojený s konzumací alkoholu a psychologickoteroristickými útoky na vybrané živé exponáty ZOO (na popud ministra ekologie)

Březen 2000 Združená oslava narozenin ministra vnitra a ministra průmyslu, v restauraci "u Štěpána"

28.2.-3.3. 2000 Výjezdní zasedání vlády ve Velkých Karlovicích (Beskydy) v zimním paláci ESPIRSVUT (na salaši u Bormena). Výsledky jednání: velké žaludeční ztráty (3 bečky), nucené sportovní výkony (napodobování lyžování a sáňkování - kupodivu bez ztrát na životech a hmotném majetku), odhalení ministra dezinformací, jakožto sexualního devianta :)), vstupuje do dějin věta "já se bavím..." © Atlet. Příjezd i odjezd čtyřmi služebními limousínami (Žiguli, Š 110R, Fá-vorit, Pežot 309) Oslava narozenin ministrině dopravy (náročná výroba dortu). Přeceda prohrává sázku z února 2000 (kouřil už po cestě na zimní sídlo, už po 37 minutách jízdy), následky ututlány...

Únor 2000 Pokoření hracího automatu v restauraci "u Štěpána", následné improvizované zasedání spojené s likvidací výhry (5x šampus, 1x1l Fernet, ňáký cigára... + pifo a ne jedno) Uzavření sázky mezi přecedou a ministriní dopravy, že přeceda nebude na výjezdním zasedání, na zimním sídle, inhalovat cigaretový kouř.

Leden 2000 Oslava narozenin přecedy, ministra hracích automatů a ministra reverzního inženýrství. Postupná likvidace vlasového porostu vybraných členů strany (přeceda dostal holící strojek na "šišku" :)) Konec akce nezdokumentován, z důvodu úpadku přítomných do komatu...

Listopad 1999 Vznik strany ESPIRSVUT v restauraci "u Štěpána" v Brně, zakládající členové... to už si nikdo nepamatuje :))) Činnost byla zahájena sepsáním stanov a stranického programu. Obě tyto listiny se v pohnuté atmosféře, zmíněného večera, záhadně ztratily.

-